İşe Alım ve Yerleştirme

Doga HR işe alıma yeni bir boyut kazandırıyor !

Peki bunu nasıl yapıyor?

Firmaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetleri insan doğasına uygun yaklaşımlarıyla iş ortaklarına sunuyor…

DogaHR İşe Alım Hizmeti
  • Proje Bazlı Toplu İşe Alım
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İşe Alımı
  • Yabancı Dil Müşteri Temsilcisi İşe Alımları
  • Uzman – Yöneticisi İşe Alımı
  • Mavi Yaka – Beyaz Yaka İşe Alımları
  • İşe Alım Süreç Geliştirme ve Raporlama

İşe alım hizmetlerinde sektörlere özel kendi CV datamızı ve portallarımızı kullanıyoruz. Böylelikle hem zaman hem de maliyet faktörlerinde tasarruf sağlıyoruz.

Uzun yıllara dayanan kurumsal firma ve insan kaynakları deneyimlerimizle müşterilerimize kusursuz bir işe alım deneyimi sunuyoruz. Her sektörün gerektirdiği yöntemleri gizlilik çerçevesinde uyguluyor, yetkinlik bazlı mülakatlarımız ve geniş network ağımızla tüm pozisyonlarda titizlikle alımlarımızı tamamlıyoruz.

BİLİŞİM İŞE ALIMLARI

Bilişim sektöründe uzun yıllar deneyim kazanmış tecrübeli ekibimizin öncülüğünde aşamalı mülakatlar, dil yetkinliği, teknik ölçümleme ve kişilik envanterleri uyguluyoruz.

Bilişim personeli alımında neden Doğa HR?

– Bilişim sektöründe uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış seçkin işe alım kadrosuna sahibiz.

– Uyguladığımız ön mülakat, dil yetkinliği, teknik ölçümleme ve kişilik envanterleriyle titiz bir eleme süreci uyguluyoruz.

– Adaylarla ilgili sadece CV değil görüşme sonucu elde ettiğimiz diğer bilgi ve raporlamalarla da ayrıntılı bilgiler aktarıyoruz.

– Uzman, orta düzey ve üst düzey pozisyonlardaki aday profillerimizle Türkiye çapında bilişim alanında geniş bir aday datasına sahibiz.

– Mevcutta hizmet verdiğimiz kurumsal müşterilerimizin sayısı ve aday memnuniyetimizle sektörde fark yaratıyoruz.

YABANCI DİL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İŞE ALIMLARI

Yabancı dil işe alımlarımızla dünyanın en büyük markalarının çağrı merkezleri için Almanca Müşteri Temsilcisi, Hollandaca (Flemenkçe) Müşteri Temsilcisi, İtalyanca Müşteri Temsilcisi, İspanyolca Müşteri Temsilcisi, İngilizce Müşteri Temsilcisi, Fransızca Müşteri Temsilcisi, İsveççe Müşteri Temsilcisi, Danca Müşteri Temsilcisi, Norveççe Müşteri Temsilcisi, Yunanca Müşteri Temsilcisi, Bulgarca Müşteri Temsilcisi, Çince Müşteri Temsilcisi, Rusça Müşteri Temsilcisi, Kazakça Müşteri Temsilcisi, Azerice Müşteri Temsilcisi, Gürcüce Müşteri Temsilcisi, Arapça Müşteri Temsilcisi, Hırvatça Müşteri Temsilcisi, Korece Müşteri Temsilcisi, Romence Müşteri Temsilcisi, Japonca Müşteri Temsilcisi, Fince Müşteri Temsilcisi, Sırpça Müşteri Temsilcisi, Slovence Müşteri Temsilcisi, Slovakça Müşteri Temsilcisi vb tüm dünya dillerinde yüksek oranlarda işe yerleştirme yapıyoruz. Danışmanlık sağladığımız global firmalarda işe alım ve yerleştirme noktasında liderliğimizi her yıl artan oranlarla sürdürüyoruz.

Çağrı merkezi işe alım hizmetlerimizde firmalara sunduğumuz eşsiz aday deneyimlerimiz ve kişiye özel kariyer danışmanlık hizmetimizle sektörde fark yaratan lider insan kaynakları danışmanlık firmasıyız! İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de işe alım ve yerleştirme yapmaktayız. Tüm Türkiye’de geniş aday havuzumuz, sektöre hakimiyetimiz ve butik çalışmalarımızla müşteri temsilcisi işe alımlarında güvenilir ve sonuç odaklı en iyi işe alım danışmanlık firmasıyız.

ÇAĞRI MERKEZİ TÜRKÇE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İŞE ALIMLARI

Güçlü ve deneyimli ekibimizle unutulmaz bir işe alım deneyimi yaşatıyoruz. Çağrı merkezi yetkinliklerimizi, operasyon dinamikleri ve sektörün gerçeklerini (turnover, mesleğe bakış açısı gibi) göz önünde bulundurarak kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Pozisyonlara uygun yetkinlikteki adaylarla buluşmanızı sağlıyor, süreçlerinize destek sağlıyoruz. Telekom, finans, tahsilat ve anket gibi daha pek çok sektörde inbound ve outbound projeler için hizmet vermekteyiz.

PROJE BAZLI TOPLU İŞE ALIMLAR

Yeni bir proje ile büyüme kararı mı aldınız? Mevcut projeniz için toplu işe alım ihtiyacınız mı oluştu? Yeni firma mı kuracaksınız? Yeni bir şube açıp yeni bir yapılanma mı planlıyorsunuz?

Yeni oluşumlar zaman, emek ve en önemlisi uzmanlık gerektirir. Sizler kendi iş yoğunluğunuzla ilgilenirken Doğa HR olarak tüm uzmanlığımızla toplu işe alımlarınızda proje bazlı çalışmalar yaparak sizlere kaliteli, hızlı ve zamanında hizmet sağlamaktayız. Türkiye’nin her bölgesi için ihtiyaca yönelik; yerinde veya uzaktan hizmet sağlamaktayız. Proje deadline planlarınıza uyum göstererek yüksek sayılarda ve ihtiyacınıza yönelik işe alım ihtiyaçlarınızda kalite odak noktamızla her zaman yanınızdayız.

SATIŞ TEMSİLCİSİ İŞE ALIMLARI

Satış projelerinde çalışacak adayların yetenek, emek, hırs, bol isteğe sahip olması gerekir. Başarılı bir satışçı satışı sevmelidir. Firmanız için iyi bir satışçı arıyorsanız, uyguladığımız özel mülakat tekniklerimiz ve deneyimlerimizle sizlere destek olmaya hazırız!

Telefonda satış veya yüz yüze satış projeleri için Türkiye’nin her bölgesinden sahip olduğumuz aday havuzumuzla yetkinleri ölçülmüş adaylarımızı hızlıca sizlerle buluşturmaktayız.

MAVİ YAKA – BEYAZ YAKA İŞE ALIMLARI

Üretim sektörü deneyimimiz ile mavi yaka ve beyaz yaka personel alımlarınız için yaptığımız özel mülakat tekniklerimizle tamamen bu alanda uzmanlaşmış ekibimizle sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Farklı sektörden birçok müşterimize üretim elemanı, teknisyen, mekanik, depo personeli, forklift operatörü, mekanik bakım teknisyeni, dikiş operatörü, elektrik teknisyeni vb. birçok mavi yaka pozisyonda İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara başta olmak üzere, tüm Türkiye’de yüksek oranda işe yerleştirmelerimizle fark yaratıyoruz.

Üretim sektörü deneyimli beyaz yaka aday havuzumuzla açık pozisyonlarınız uzman ekibimiz tarafından hızlıca kapatılmaktadır.

Siz de sağladığımız zaman ve maliyet avantajımızla firmanıza uygun tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz…

Scroll to Top