DoğaHR Global HR Center

En İyi İK (İnsan Kaynakları) Firması Olmak

DogaHR İnsan Kaynakları Danışmanlık

DoğaHR; Hem insan kaynakları hem de bilişim sektörlerinde elde edilen deneyim ve bilgi birikimlerinin birleşimiyle sektöre yeni bir bakış açısı getirerek Türkiye’nin en iyi insan kaynakları şirketi olma hedefi ile 2017 yılında Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti; unvanı ile kurulmuştur.

İnsan doğasına uygun İK çözümlerimizle…” temasıyla hareket eden Doğa HR’nin sağladığı hizmetlerin tümü yıllar boyunca elde edilen bilgi ve deneyimin bir sonucudur. Sunulan hizmetler insan kaynakları gelişim trendleri ışığında hizmet verilecek kuruma/kitleye özelleştirilerek verilmektedir.

DoğaHR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

İstanbul insan kaynakları danışmanlık firmaları ve İzmir insan kaynakları danışmanlık firmaları arasında rakipsiz olan DoğaHR’nin hedefi yalnızca Türkiye ile sınırlı değil. Türkiye’nin lider işe alım danışmanlık firmalarından ve en iyi insan kaynakları şirketlerinden biri olan DoğaHR ’nin hedeflerinden biri de yurtdışı şubeleriyle globalde de lider firmalardan biri haline gelmektir. İnsan kaynakları danışmanlık firmaları iş ilanları açısından da zengin bir portföye sahip olan DoğaHR ‘ın web sitesi, sosyal medya ve kariyer sitelerindeki iş ilanlarının takip edilmesini önermekteyiz.

Mutlu çalışan – mutlu müşteri – inovasyon odaklı öğrenen organizasyon yapısıyla hem her gün gelişen hem de geliştiren yaklaşımlarıyla kurumsal müşterilerine katma değer sağlayan DoğaHR işe alıma farklı bir boyut kazandırmıştır. Türkiye’nin markalaşma yolunda ilerleyen işe alım firmalarından biridir.

Scroll to Top