Almanca Bilen Eczane Danışmanı

Full Time, Remote
Tüm Türkiye
Posted 4 weeks ago

Danışmanlığını yaptığımız sağlık sektöründeki kurumsal firmamız için ‘Almanca Bilen Müşteri Danışmanı’ arayışımız bulunmaktadır…

Eczacılık sektöründe bulunan kurumsal firmamızda sende online gelen Inbound talepleri kolaylıkla karşılayabilir ve müşterile destek olabilirsin!

İş Tanımı;

  • Chat, mail ve çağrı üzerinden gelen soruları ve talepleri yanıtlamak

Firmanın Sağladığı İmkanlar;

  • 1400 Euro brüt kazanç
  • Euro üzerinden bonuslar
  • Tüm TR Home Office
  • Haftada 40 saat çalışma
  • Muhteşem yan haklar
  • Haftada 2 gün tatil (Pazar sabit tatil)

Ana dil seviyesinde Almanca biliyorsan ve 2 yıl çağrı merkezi sektöründe deneyimin var ise hemen başvur!

DoğaHR Global HR Center

DoğaHR Global HR Center, insan kaynakları ve bilişim bilgi birikimi ve deneyimleri ile 2017 yılında; Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. unvanı ile kurulmuştur.

Merkez ofisi İzmir’de olmak üzere, İstanbul ve Almanya Düsseldorf ofisleri ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da dünyanın en büyük markalarına; Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveççe, İngilizce vb tüm dünya dillerinde istihdam sağlamaktadır.

Önemli iş birlikteliklerine her geçen gün yenilerini ekleyen Doğa HR, kalite, etik ve profesyonellik değerleri ışığında hem iş ortaklarına hem de adaylarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Sadece Türkiye ve Avrupa’da değil dünya çapında insan doğasına uygun İK çözümlerimizle istihdam sağlamak Doğa HR’ın en büyük hedeflerinden biridir.

Doğa HR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

Job Features

Job Category

Çağrı Merkezi, Sağlık

Apply Online

A valid phone number is required.
A valid email address is required.
Scroll to Top