Almanca Bilen Enerji Danışmanı

Full Time
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Posted 2 months ago

Danışmanlığını yaptığımız İstanbul lokasyonlu kurumsal firmamız için ‘Almanca Bilen Enerji Danışmanı’ arayışımız bulunmaktadır…

Almanca kariyerinde yeniliğe hazır mısın ? Kişisel ve profesyonel gelişim konfor alanının ötesine geçme fırsatları ile dinamik bir çalışma ortamı seni bekliyor!

Firmanın Sağladığı İmkanlar;

  • 35.000 TL net kazanç
  • 09:00-19:00 saatlerinde çalışma
  • Home Office imkanı
  • Haftada 2 gün tatil
  • Muhteşem yan haklar

Sen de muhteşem imkanlardan faydalanmak istiyorsan, ana dil seviyesinde Almanca biliyorsan ve İstanbul’da ikamet ediyorsan hemen başvur!

https://dogahr.com/is-ilanlari/

Dogahr Linkedin Sayfamız

Dogahr Instagram sayfamızı anlık iş imkanlarına ulaşabilmek için takip etmeyi unutmayınız!

DoğaHR Global HR Center

DoğaHR Global HR Center, insan kaynakları ve bilişim bilgi birikimi ve deneyimleri ile 2017 yılında; Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. unvanı ile kurulmuştur.

Merkez ofisi İzmir’de olmak üzere, İstanbul ve Almanya Düsseldorf ofisleri ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da dünyanın en büyük markalarına; Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveççe, İngilizce vb tüm dünya dillerinde istihdam sağlamaktadır.

Önemli iş birlikteliklerine her geçen gün yenilerini ekleyen Doğa HR, kalite, etik ve profesyonellik değerleri ışığında hem iş ortaklarına hem de adaylarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Sadece Türkiye ve Avrupa’da değil dünya çapında insan doğasına uygun İK çözümlerimizle istihdam sağlamak Doğa HR’ın en büyük hedeflerinden biridir.

Doğa HR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

Job Features

Job Category

Çağrı Merkezi, Enerji

Apply Online

A valid phone number is required.
A valid email address is required.
Scroll to Top