İngilizce Sosyal Medya Danışmanı

Full Time
İstanbul
Posted 1 month ago

Danışmanlığını yaptığımız dünyanın lider sosyal medya kanalı için ‘İngilizce Bilen Sosyal Medya Danışmanı’ arayışımız bulunmaktadır…

İyi seviyede İngilizce mi biliyorsun ve İstanbul’da mı ikamet ediyorsun o halde dünyanın en popüler sosyal medya kanalında işin hazır!

İş Tanımı;

Sosyal medya platformu üzerinden talepleri gerçekleştirmek

Firmanın Sağladığı İmkanlar;

  • Yüksek sabit ücret
  • Performans primi
  • Haftada 2 gün tatil
  • Ofis çalışması
  • Yol desteği

İleri seviyede İngilizce biliyorsan ve İstanbul’da ikamet ediyorsan hemen başvur!

Güncel ilanlarımızı Instagram sayfamızdan takip etmeyi unutma!

DoğaHR Facebook sayfamızı takip etmeyi unutma!

www.dogahr.com

DoğaHR Global HR Center

DoğaHR Global HR Center, insan kaynakları ve bilişim bilgi birikimi ve deneyimleri ile 2017 yılında; Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. unvanı ile kurulmuştur.

Merkez ofisi İzmir’de olmak üzere, İstanbul ve Almanya Düsseldorf ofisleri ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da dünyanın en büyük markalarına; Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveççe, İngilizce vb tüm dünya dillerinde istihdam sağlamaktadır.

Önemli iş birlikteliklerine her geçen gün yenilerini ekleyen Doğa HR, kalite, etik ve profesyonellik değerleri ışığında hem iş ortaklarına hem de adaylarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Sadece Türkiye ve Avrupa’da değil dünya çapında insan doğasına uygun İK çözümlerimizle istihdam sağlamak Doğa HR’ın en büyük hedeflerinden biridir.

Doğa HR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

Job Features

Job Category

Çağrı Merkezi, Medya

Apply Online

A valid phone number is required.
A valid email address is required.
Scroll to Top