İnsan Kaynakları Uzmanı (İstanbul)

Full Time
İstanbul Avrupa Yakası
Posted 2 months ago

Danışmanlığını yaptığımız İstanbul-Sarıyer lokasyonlu kurumsal firmamız için ‘İnsan Kaynakları Uzmanı’ arayışımız bulunmaktadır…

Genel Nitelikler;

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan
  • Mavi yaka işe alım süreçlerinde en az 2 yıl deneyimi olan
  • İşe giriş, işten çıkış süreçlerine hakim olan
  • iletişim becerileri kuvvetli
  • İnsan Kaynakları süreçlerinde bilgili
  • Tercihen perakende sektöründe deneyimli

Sen de insan kaynakları alanında kariyer hedefliyorsan hemen başvur!

www.dogahr.com

DoğaHR Global HR Center

DoğaHR Global HR Center, insan kaynakları ve bilişim bilgi birikimi ve deneyimleri ile 2017 yılında; Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. unvanı ile kurulmuştur.

Merkez ofisi İzmir’de olmak üzere, İstanbul ve Almanya Düsseldorf ofisleri ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da dünyanın en büyük markalarına; Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveççe, İngilizce vb tüm dünya dillerinde istihdam sağlamaktadır.

Önemli iş birlikteliklerine her geçen gün yenilerini ekleyen Doğa HR, kalite, etik ve profesyonellik değerleri ışığında hem iş ortaklarına hem de adaylarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Sadece Türkiye ve Avrupa’da değil dünya çapında insan doğasına uygun İK çözümlerimizle istihdam sağlamak Doğa HR’ın en büyük hedeflerinden biridir.

Doğa HR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

Job Features

Job Category

İnsan Kaynakları

Apply Online

A valid phone number is required.
A valid email address is required.
Scroll to Top