Ofis/Depo Personeli (İstanbul)

Full Time
İstanbul Anadolu Yakası
Posted 2 months ago

Danışmanlığını yaptığımız İstanbul-Anadolu Yakasında bulunan kurumsal firmamız için ‘Ofis/Depo Personeli’ arayışımız bulunmaktadır..

İş Tanımı;

  • Mağaza depo stok kontrolleri yapılması / depo düzeni sağlanması/ aylık ve çeyre dönemlerde sayımların gerçekleştirilmesi
  • Mağaza iade alınacak ürünlerin kontrolü / sistem üzerinden mal girişinin yapılması ile satışa hazır hale getirilmesi ve transfer takibi
  • Mağaza içerisinde tanışması gerekken (seramik/banyo mobilyası) gibi ürünlerin taşımasını sasğlamak
  • Mağazadan teslim alınacak iade ürünlerin eksizsiz ve taam teslim alınması sağlamak
  • Mağaza ve teşhir deposunun sarf ve kırık işlemlerinin yapılması
  • Mağaza veya teşhir stoğuna gelen ürünlerin askıdan indirilerek stok girişinin yapılması

Aranan Nitelikler;

  • Depo alanında deneyimli olan
  • İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden (Ataşehir-Kadıköy-Üsküdar)

Hemen başvur!

www.dogahr.com

DoğaHR Global HR Center

DoğaHR Global HR Center, insan kaynakları ve bilişim bilgi birikimi ve deneyimleri ile 2017 yılında; Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. unvanı ile kurulmuştur.

Merkez ofisi İzmir’de olmak üzere, İstanbul ve Almanya Düsseldorf ofisleri ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da dünyanın en büyük markalarına; Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveççe, İngilizce vb tüm dünya dillerinde istihdam sağlamaktadır.

Önemli iş birlikteliklerine her geçen gün yenilerini ekleyen Doğa HR, kalite, etik ve profesyonellik değerleri ışığında hem iş ortaklarına hem de adaylarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Sadece Türkiye ve Avrupa’da değil dünya çapında insan doğasına uygun İK çözümlerimizle istihdam sağlamak Doğa HR’ın en büyük hedeflerinden biridir.

Doğa HR; deneyimli, güçlü ve her geçen gün büyüyen işe alım kadrosuyla birçok sektördeki kurumsal müşterisine en iyi işe alım deneyimini yaşatmaktadır.

Job Features

Job Category

Üretim

Apply Online

A valid phone number is required.
A valid email address is required.
Scroll to Top